Gra zręcznościowa Chrono Bomb

chrono bomb 2Gra autorstwa firmy Epee jest przeznaczona dla dzieci powyżej siódmego roku życia, w zestawie poza instrukcją znajdują się 2 karty misji, 8 kart ekwipunku, 4 standardowe zaciski, 1 zacisk linki, 1 zacisk czujnika, czujnik oraz bomba. W grę mogą grać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. W Chrono Bomb największymi sprzymierzeńcami graczy będą spryt, zwinność oraz szybkość, które bardzo się przydadzą w czasie rozgrywki, by dotrzeć do bomby i ją rozbroić przed wybuchem.

PRZYGOTOWANIE
Przed rozpoczęciem gry należy porozstawiać czujniki laserowe po polu gry, w grze laser jest imitowany przez linkę. Od tego jak gracze rozstawią czujniki zależeć będzie, rzecz jasna, stopień trudności gry. W ten sposób możemy również dostosować stopień trudności gry do możliwości graczy. Kiedy wszystko już jest gotowe, pole gry przypomina scenę rodem z filmu sensacyjnego. Może to być na przykład droga do skarbca strzeżonego przez pole laserowe, w którym ukryty jest antyczny, bezcenny skarb lub też przejście do tajnego komputera w którym znajdują się nadzwyczaj ważne, poufne informacje.

ROZBRÓJ BOMBĘ, NIM UPŁYNIE CZAS
Celem graczy w grze Chrono Bomb jest dostanie się do bomby omijając wiązki lasera i jej rozbrojenie zanim ta wybuchnie. Trzeba jednak być niezwykle ostrożnym, gdyż każde dotknięcie linki zmniejsza ilość czasu pozostałego do wybuchu.
Gra daje dużo radości, uczy zdrowej rywalizacji i poprawia sprawność fizyczną, powinna spodobać się każdemu dziecku.