Dayan Guhong v2 – rozwiń myślenie

Od kilku dobrych lat zabawki, które wspomagają rozwój dziecka, przeżywają swój renesans. I oczywiście nie ma w tym nic złego! Zabawa, która nie tylko dostarcza rozrywki, ale i rozwija, to coś niezastąpionego i warto inwestować w tego tupu naukę przez zabawę. O ile dla maluszków takich zabawek jest naprawdę wiele, to taki gadżet dla starszego dziecka może być już wyzwaniem. Jednak tu z pomocą przychodzi Dayan Guhong v2 – świetna układanka logiczna znana powszechnie jako kostka Rubika. O ile zwykłe kostki można bez problemu kupić nawet w supermarkecie, o tyle kostka marki Dayan jest naprawdę wyjątkowa.

Zabawa i rozwójdayan II v22
Gadżet ten został specjalnie skonstruowany tak, by w czasie używania każdy z elementów działał płynnie. Dodatkowo cała konstrukcja została umieszczona na naprawdę solidnym krzyżaku, dzięki czemu nawet upadek z większej wysokości nie jest groźny dla działania całego mechanizmu. To oraz wysokiej klasy materiał, z jakiego została wykonana całość, sprawia, że ta logiczna układanka będzie służyć dziecku przez długie lata.
Choć zabawka ma bardzo prostą formę i wygląd, doskonale nadaje się jako gadżet, dzięki któremu dziecko będzie ćwiczyć logiczne i abstrakcyjne myślenie, a także skutecznie wytrenuje motorykę dłoni. Jeśli więc celem jest rozwój dziecka przez zabawę, Guhong v2 świetnie odnajdzie się w tej roli. Wraz ze zdobytym doświadczeniem w układaniu kostki przyjdzie większa radość z zabawy.